František Skořepa - Podzim u rybníka

Olej na plátně, 50x90 cm. Signováno vpravo dole Skořepa. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1912 - 1976
Studoval na Střední odborné škole keramické v Bechyni, soukromě u prof. Kafky. Věnoval se malbě, grafice, scénografii, designu.

21279. Podzim u rybníka
Dražba ukončena:27.06.2018 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč