Olej na plátně, 50x90 cm. Signováno vpravo dole Skořepa. Rám. Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1912 - 1976 Studoval na Střední odborné škole keramické v Bechyni, soukromě u prof. Kafky. Věnoval se malbě, grafice, scénografii, designu.