František Peňaz, František Liška, Jiří Straka a další - Konvolut 5 kreseb

Různé kresebné techniky, od 40x58 cm do 40x29 cm. 2x signováno nečitelně, 1x signováno F. Liška, 1x signováno Peňaz, 1x monogramováno JJ. 4x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

František Peňaz, František Liška, Jiří Straka a další
59552. Konvolut 5 kreseb
Dražba ukončena:13.05.2021 20:12:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč