Různé kresebné techniky, od 40x58 cm do 40x29 cm. 2x signováno nečitelně, 1x signováno F. Liška, 1x signováno Peňaz, 1x monogramováno JJ. 4x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.