František Pavel Malý

19278. Soubor 23 kreseb F.P. Malého

popis: Kresby, 25x24 cm. 30. léta 20. století. Papír nalepen na tenkém kartonu. Signováno vpravo dole F.P. Malý

dražba ukončena: 17.05.2018 19:54:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč