František Pavel Malý - Soubor 23 kreseb F.P. Malého

Kresby, 25x24 cm. 30. léta 20. století. Papír nalepen na tenkém kartonu. Signováno vpravo dole F.P. Malý

František Pavel Malý
19278. Soubor 23 kreseb F.P. Malého
Dražba ukončena:17.05.2018 19:54:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč