František Horejc

67898. Le Cairo

popis: Olej na kartonu, 38x33 cm. Signováno vlevo dole F. Horejc. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35.000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 14.10.2021 22:49:13 2545
500 Kč 14.10.2021 11:03:34 7997