Kombinovaná technika, 7x20 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 26 cm
o autorovi: 1859 - 1917
Narodil se v Chyjicích u Jičína. Studoval AVU v Praze, ve Vídni a Mnichově, kde třicet let žil a pracoval. Zde také podporoval celou řadu českých malířů. Přátelil se s Maroldem, Váchou, Mukařovským aj.