František Gyurkovits - Řeka v krajině

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Gyurkovits. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876-1968
Slovenský malíř maďarského původu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

František Gyurkovits
60053. Řeka v krajině
Dražba ukončena:27.05.2021 20:51:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč