Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Gyurkovits. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1876-1968 Slovenský malíř maďarského původu. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.