František Emler

63177. Stojící akt

popis: Kombinovaná technika, 15x8 cm. Signováno vpravo dole pod paspartou F. Emler. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85.000 Kč.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo