František Emler

60283. Dětské zimní radovánky

popis: Litografie, 30x20 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Emler. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85.000 Kč.

dražba ukončena: 16.06.2021 19:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo