Pastel, 28x41 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1901 – 1976
Malíř, ilustrátor, pedagog. Studoval v soukromé krajinářské škole F. Engelmüllera, pak na AVU v Praze u profesorů Bukovace a Obrovského. Vyučoval na ČVUT v Brně. Věnoval se malbě (krajina, město, děti) a ilustraci (více než 40 knih). Pravidelně vystavoval na Salonech ve Zlíně.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.