František Doubrava - Hrající si děti

Pastel, 28x41 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 – 1976
Malíř, ilustrátor, pedagog. Studoval v soukromé krajinářské škole F. Engelmüllera, pak na AVU v Praze u profesorů Bukovace a Obrovského. Vyučoval na ČVUT v Brně. Věnoval se malbě (krajina, město, děti) a ilustraci (více než 40 knih). Pravidelně vystavoval na Salonech ve Zlíně.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

František Doubrava
69552. Hrající si děti
Dražba ukončena:08.12.2021 22:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo