František Čihák - Praha s kyticí růží

Nejdelší strana: 40 cm

Litografie, 40x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 – 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40.000 Kč.

78361. Praha s kyticí růží
Dražba ukončena:15.06.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo