Nejdelší strana: 40 cm
Litografie, 40x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1907 – 1964
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40.000 Kč.