František Bílkovský - Pohled na Brno

Kresba, 16x42 cm. Signováno vpravo dole F. Bílkovský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 – 1998
Malíř. Grafik. Studoval soukromě u malíře A. V. Slavíčka v Telči. Ilustroval knihy, zejména moravských autorů. Vytvářel ex libris a novoročenky. K jeho specializaci patřily kresby a malby koní. Byl členem SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris. V galerii muzea města Dačice je stálá Síň F. Bílkovského.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

František Bílkovský
47022. Pohled na Brno
Dražba ukončena:15.07.2020 21:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.07.2020 21:32:37 5811
500 Kč 12.07.2020 1:26:28 6549