František Beneš

63220. Hora

popis: Netkaná textílie 108x104 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 23.07.2021 19:53:24 6680
500 Kč 19.07.2021 10:00:40 4656