Francie 2. pol. 19. stol.

64208. Krbové hodiny

popis: Slitina, půlové bití na zvonek, celková výška 31 cm, průměr ciferníku 9 cm.

Pozn.: Chybí kyvadlo. Bez záruky chodu. Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč