Francie 2. pol. 19. stol. - Krbové hodiny

Slitina, půlové bití na zvonek, celková výška 31 cm, průměr ciferníku 9 cm.

Pozn.: Chybí kyvadlo. Bez záruky chodu. Mírně poškozeno.

Francie 2. pol. 19. stol.
64208. Krbové hodiny
Dražba ukončena:15.09.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč