Francie 19. století - Hodiny podlahové

Půlové bití, značeno.

Pozn.: Poškozeno, chybí kyvadlo.

vydraženo top
Francie 19. století
78190. Hodiny podlahové
Dražba ukončena:15.06.2022 21:30:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč