Kniha, 38x29 cm, obsahuje 12 rytin, zelená kožená ( marokénová ) zlacená reliéfní vazba. Vydali Black and Armstrong v Londýně roku 1841. Zlatá ořízka. Na předsádce nalepená značka knihovny knížat Palffy s číslem 53. - Bibliotheca Palffyana.
Pozn.: Mírně poškozeno.