William Finden, Edward Finden, Mary Russell Mitford, F.P. Stephanoff, H. Corbould - Finden's tableaux

Kniha, 38x29 cm, obsahuje 12 rytin, zelená kožená ( marokénová ) zlacená reliéfní vazba. Vydali Black and Armstrong v Londýně roku 1841. Zlatá ořízka. Na předsádce nalepená značka knihovny knížat Palffy s číslem 53. - Bibliotheca Palffyana.

Pozn.: Mírně poškozeno.

William Finden, Edward Finden, Mary Russell Mitford, F.P. Stephanoff, H. Corbould
84275. Finden's tableaux
Dražba ukončena:12.10.2022 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo