Kombinovaná technika, 27x20 cm. Signováno vlevo dole Fernand Vácha 1946. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Příži v roce 1903. Byl synem portrétisty Rudolfa Váchy s nímž spolupracoval. Studoval AVU u prof. Obrovského a Švabinského. Byl filmovým uměleckým poradcem.