Fernand Leger - Pták na květině

Litografie, 25x19 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Ilustration zum Cirque ambulants. Pozdější otisk, 60. léta.

o autorovi: 1881 – 1955
Všestranný francouzský výtvarník – malíř, sochař, grafik, dekoratér, filmový tvůrce a výtvarný teoretik.

72313. Pták na květině
Zbývá:22 dnů, 2 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč