Litografie, 25x19 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Ilustration zum Cirque ambulants. Pozdější otisk, 60. léta.
o autorovi: 1881 – 1955
Všestranný francouzský výtvarník – malíř, sochař, grafik, dekoratér, filmový tvůrce a výtvarný teoretik.