F. Paris - Johann Philipp Ferdinand Preiss - Tanečnice

Tmavě patinovaný bronz na kamenném podstavci ve stylu Art deco. Výška s podstavcem 45 cm. Signováno, číslováno + pečeť garance bronzu. Detailní zpracování.

Pozn.: Pozdější odlitek.

o autorovi: 13.února 1882 – 29.července 1943 byl německý sochař.
Byl jedním z předních sochařů období Art Deco.
Mnoho z jeho nejslavnějších děl zachycuje moderní ženy 20. století ze sportovního a divadelního světa.

F. Paris - Johann Philipp Ferdinand Preiss
64972. Tanečnice
Dražba ukončena:29.09.2021 21:41:23
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč