evropský malíř 19. stol. - Dívka s kytarou v zámecké zahradě

Olej na plátně, 105x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 116 cm

evropský malíř 19. stol.
86257. Dívka s kytarou v zámecké zahradě
Dražba ukončena:30.11.2022 20:41:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč