Evropa kolem roku 1900 - Figurální žardiniéra

Keramika, výška 22 cm, délka 40 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa kolem roku 1900
78306. Figurální žardiniéra
Dražba ukončena:15.06.2022 22:05:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč