Evropa kolem roku 1900 - Dívka s košíčkem a knihou

Bronz, výška s podstavcem 29 cm, podstavec mramor. Signováno dole nečitelně.

pozn.: Mírně poškozeno, kniha uvolněna.

Evropa kolem roku 1900
59191. Dívka s košíčkem a knihou
Dražba ukončena:19.05.2021 21:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč