Evropa 20. století - Stolní lampa

Výška 70 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 20. století
68092. Stolní lampa
Dražba ukončena:10.11.2021 22:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč