Evropa 20. století - Sádrový reliéf - Muži na loďce

Sádra, 31x45 cm. Neznačeno. Rámováno.

Pozn.: Rám i reliéf mírně poškozeny.

Evropa 20. století
67945. Sádrový reliéf - Muži na loďce
Dražba ukončena:24.10.2021 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.10.2021 21:21:09 9077
500 Kč 16.10.2021 18:56:41 1509