MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo, 38x27x18 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Evropa 19. století
78194. Šperkovnice
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 500 Kč
10448
1 400 Kč
703
1 300 Kč
1610
1 200 Kč
703
1 100 Kč
404
1 000 Kč
703