Evropa, 1. čtvrtina 20. století

59129. 6 židlí

popis: Dřevo, čalounění, výška 97 cm. U všech na předních dvou nohách kolečka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 7 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:32:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč