Tuš na papíře fixovaném na kartonu, 42x58 cm. Signováno vpravo dole Eva Míčková. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1946-2005
Narodila se v Praze. Studovala pražskou AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnovala olejomalbě a akvarelu. Ztvárňovala přírodní motivy. Působila také jako restaurátorka. Její dílo je zastoupeno v NG a mnoha soukromých sbírkách.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.