Ernst Svensson

62288. Návrat z rybolovu

popis: Olej na plátně, 23x68 cm. Signováno vpravo dole Ernst Svensson 1962. Rámováno.

o autorovi: 1867 - ?
Švédský malíř.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč