Ernst Svensson - Návrat z rybolovu

Olej na plátně, 23x68 cm. Signováno vpravo dole Ernst Svensson 1962. Rámováno.

o autorovi: 1867 - ?
Švédský malíř.

62288. Návrat z rybolovu
Dražba ukončena:28.07.2021 19:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč