Litografie, 40x32 cm. Limitovaná edice 6/100. Signováno vpravo dole tužkou. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Volný list.
Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.
o autorovi: 1924 – 2003
Italský malíř, anarchista a patafyzik se vztahem k surrealismu