Emil Wänke - Pohled na Pražský hrad

Lept, 26x20 cm. Signováno vpravo dole tužkou Emil Wänke a monogramováno vpravo dole v tisku E. W. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - ?

72264. Pohled na Pražský hrad
Dražba ukončena:23.01.2022 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo