Emil Wänke, Vladislav Röhling

62910. Konvolut 6 grafických listů

popis: Lepty, od 20x27 cm do 12x9 cm. Všechny signovány tužkou. Volné listy.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:21:59

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč