Emil Sedláček - Konvolut 4 krajinomaleb

Oleje na kartonu, 25x64 cm. Signovány vpravo dole Sedláček. Nerámovány.

Emil Sedláček
66945. Konvolut 4 krajinomaleb
Dražba ukončena:03.10.2021 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.10.2021 19:11:50 329
500 Kč 27.09.2021 8:58:39 1039