Emanuel Neumann - Krajina s řekou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x34 cm. Signováno vlevo dole E. Neumann. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

62030. Krajina s řekou
Dražba ukončena:25.07.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo