Emanuel Neumann

62030. Krajina s řekou

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x34 cm. Signováno vlevo dole E. Neumann. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

dražba ukončena: 25.07.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo