Emanuel Knížek

69667. Portrét

popis: Olej na plátně, 36x30 cm. Signováno vpravo nahoře Em. Knížek. Nerámováno.

o autorovi: 1889, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

dražba ukončena: 28.11.2021 20:26:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo