Elise Walter - Květinové zátiší

Olej na dřevě, 25x32 cm. Signováno vpravo dole Elise Walter. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

71723. Květinové zátiší
Dražba ukončena:27.01.2022 20:55:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč