Olej na plátně, 61x67 cm. Signováno vpravo dole E. S. Kostrhon 40. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1910 - 1966 Narodil se v Brně. Studoval v Praze ČVUT. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.