Dryml - Horská krajina - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Dryml 52. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Dryml
60832. Horská krajina - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:30.06.2021 21:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč