Dryml

60832. Horská krajina - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Dryml 52. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč