Dobri Dobrev - Párové obrazy - Chlapec a děvče

Nejdelší strana: 50 cm

Oleje na plátně, 39x33 cm. Signovány D. Dobrev 1933. Rámovány. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1898 – 1973
Bulharský malíř.

Dobri Dobrev
86287. Párové obrazy - Chlapec a děvče
Dražba ukončena:30.11.2022 20:56:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč