David Azuz - Chasidi in Paris

Litografie, 64x49 cm. Signováno vpravo dole David Azur. Volný list.

David Azuz
26719. Chasidi in Paris
Dražba ukončena:17.01.2019 21:02:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč