datováno 1933 - Kovář

Kovová slitina, výška 35 cm. Datováno 1933.

Pozn.: Mírně poškozeno.

datováno 1933
64246. Kovář
Dražba ukončena:15.09.2021 20:48:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč