datováno 1933

64246. Kovář

popis: Kovová slitina, výška 35 cm. Datováno 1933.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:48:37

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč