Cyril Kotyšan

25182. Soubor 2 prací: Dívka a Chlapec v zasněžené vsi

popis: Kresby, 30x20 cm. Signovány vpravo dole Cyril Kotyšan. Rámy, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.11.2018 18:34:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 15.11.2018 19:57:43 4451