Cyril Kotyšan - Soubor 2 prací: Dívka a Chlapec v zasněžené vsi

Kresby, 30x20 cm. Signovány vpravo dole Cyril Kotyšan. Rámy, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Cyril Kotyšan
25182. Soubor 2 prací: Dívka a Chlapec v zasněžené vsi
Dražba ukončena:29.11.2018 18:34:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 15.11.2018 19:57:43 4451