Cisler - Ve světnici

Olej na kartonu, 54x70 cm. Signováno vlevo dole Cisler. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 84 cm

77843. Ve světnici
Dražba ukončena:15.05.2022 20:30:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč