Čína 20. stol. - Konvolut 5 dřevorytů

Dřevoryty, všechny 28x18 cm. Signovány. Volné listy.

Čína 20. stol.
72341. Konvolut 5 dřevorytů
Zbývá:22 dnů, 2 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:37:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 700 Kč