Čína 1. pol. 20. stol. - Konvolut 3 dřevořezů

Nejdelší strana: 46 cm

Kolorované dřevořezy, od 17x27 cm po 37x28 cm. Signovány. Volné listy.

Čína 1. pol. 20. stol.
121754. Konvolut 3 dřevořezů
Dražba ukončena:25.08.2024 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.08.2024 17:01:39 11023