Čína 1. pol. 20. stol. - Čajový servis - nekompletní

Porcelán, výška hrníčku 6 cm, průměr talířku 14 cm, výška konvice 16 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čína 1. pol. 20. stol.
59244. Čajový servis - nekompletní
Dražba ukončena:19.05.2021 22:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč