Cholodkov

65439. Jaro u chalupy

popis: Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Cholodkov. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:39:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo