Chicanobu - Kimona

Dřevořez, 35x48 cm. Signováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

Chicanobu
84278. Kimona
Dražba ukončena:12.10.2022 21:30:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč