Ch. Végeli

63215. Mořský příboj

popis: Olej na plátně, 35x70 cm. Signováno vpravo dole Ch. Végeli. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:50:55

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč