český sochař 20. stol.

65448. Silueta

popis: Olovo na dřevěném podstavci, celková výška 20 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč