Český malíř 1. pol. 20. stol.

58423. U chalupy

popis: Akvarel, 22x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 15 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:27:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen