český malíř přelomu 19. a 20. století - Zátiší s cibulí a česnekem

Olej na plátně, 32x46 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Mimořádně kvalitní zátiší v duchu prací Antonína Slavíčka.

Mistrně provedená malba pojatá v duchu náladového realismu odkazuje k dílům starých mistrů a v mnohém evokuje zátiší Antonína Slavíčka. Jakoby ledabylé uspořádání, zemitá paleta barev, jisté tahy štětcem a jemné, měkké světlo, to všechno ukazuje na vyspělého malířské dílo galerijní hodnoty. Po určení autorství nepochybně naroste hodnota toho díla. Sběratelsky velmi zajímavá příležitost.

pozn.: Malba mírně poškozena.

český malíř přelomu 19. a 20. století
58500. Zátiší s cibulí a česnekem
Dražba ukončena:28.04.2021 20:44:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč