Olej na plátně, 32x46 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Pozn.: Mimořádně kvalitní zátiší v duchu prací Antonína Slavíčka.
Mistrně provedená malba pojatá v duchu náladového realismu odkazuje k dílům starých mistrů a v mnohém evokuje zátiší Antonína Slavíčka. Jakoby ledabylé uspořádání, zemitá paleta barev, jisté tahy štětcem a jemné, měkké světlo, to všechno ukazuje na vyspělého malířské dílo galerijní hodnoty. Po určení autorství nepochybně naroste hodnota toho díla. Sběratelsky velmi zajímavá příležitost.
pozn.: Malba mírně poškozena.